این بخش سایت بزودی فعال خواهد شد

برای دریافت فایل سوالات و جزوه ها میتوانید از تلگرام موسسه آموزشی بامداد استفاده نمایید

با تشکر مدیریت سایت

کانال تلگرام موسسه ی آموزشی بامداد

https://telegram.me/bamdadtelegram

 

 

آموزش تعمیرات موبایل تبریز موسسه آموزشی بامداد تبریز
عکس یادگاری دوره شهریور ماه آموزش تعمیرات موبایل موسسه آموزشی بامداد تبریز

  اموزش تعمیرات موبایل در تبریز اموزشگاه موبایل بامداد تبریز

 

آموزش تعمیرات موبایل در تبریز اموزشگاه بامداد

 

مغازه تعمیراتی آقای مهدی فلاح یکی از کارآموزان موسسه

اموزش تعمیرات موبایل تبریزاموزش تعمیرات موبایل تبریز

 نمونه ای از مغازه تعمیراتی کارآموزان موسسه

 

اموزش تعمیرات موبایل اموزشگاه بامداد تبریزمغازه تعمیراتی زیر مربوط به آقای جعفری در تبریز
اموزش تعمیرات موبایل در اموزشگاه بامداد تبریزمغازه تعمیراتی زیر مربوط به آقای جعفری در تبریز
اموزش تعمیرات موبایل در اموزشگاه موبایل بامداد تبریز
مغازه تعمیراتی زیر مربوط به آقای مهران آبشت و حامد آسمانی در منطقه لاله تبریز
اموزش تعمیرات موبایل در اموزشگاه موبایل بامداد تبریز
مغازه تعمیراتی زیر مربوط به آقای علی رضا عابدینی در منطقه میرداماد تبریز
اموزش تعمیرات موبایل در تبریز اموزشگاه موبایل بامداد تبریز

 

گزارش تصویری کارآموزان-محیط برگزاری دوره -نحوه دریافت گواهینامه -پروسه ثبت نام تا اخذ کارت مهارت

توصیه ما به افراد علاقه مند به ثبت نام :اگر به تصاویر موجود در سایت ما و سایر تصاویر سایت های دیگر دقت کنید و با بررسی دقیق خواهید فهمید که مرکز ما تنها مرکز رسمی و دارای مجوز و هم چنین تنها مرکزی هستیم که گزارش کاملی را از ثبت نام -طول دوره-برگزاری آزمون-دریافت گواهینامه را ارایه میدهیم-شما کار آموز گرامی با صرف چند دقیقه وقت و جستجوی اینترنتی به یقین خواهید رسید تفاوت ما با دیگران را

دوره خصوصی بهمن ماه اموزش تعمیرات موبایل بامداد تبریز
دوره خصوصی بهمن ماه اموزش تعمیرات موبایل بامداد تبریز
اموزش تعمیرات موبایل تبریز اموزشگاه بامداد
عکس یادگاری پایان دوره آموزش تعمیرات موبایل موسسه آموزشی بامداد-لازم به توضیح است که آزمون پایان دوره برای دریافت کارت مهارت این عزیزان روز 25 بهمن ماه ساعت 8:30 صبح در مرکز آزمون آنلاین سازمان آموزش فنی و حرفه ای استان آذربایجان شرقی به ادرس سه راهی قره ملک می باشد که در زیر نمونه ای از تصاویر کارت ورود به جلسه این عزیزان در زیر قابل مشاهده می باشد. مقایسه و باقی مطالب بر عهده شما بازدید کننده گرامی می باشد که دریابید موسسه ی ما در شمال غرب تنهاترین و مطمن ترین مکان برای آموزش می باشد.
اموزش تعمیرات موبایل اموزشگاه بامداد تبریز
اموزش تخصصی تعمیرات موبایل تبریز
عکس یادگاری پایان دوره آموزشی نیمه خصوصی تعمیرات موبایل موسسه ی آموزشی بامداد اسفند ماه 95

اموزش تعمیر موبایل تبریز

اموزش تعمیرات موبایل تبریز
اموزش تعمیرات موبایل تبریز
گزارش تصویری برگذاری همایش هفته مهندسی دانشگاه شهید مدنی آذربایجان

از همه ی مسولین و دانشجویان دانشگاه تشکر ویژه میکنیم . سه روز عالی با ثبت نام های عالی و ویژه و همچنین به اطلاع کلیه دانشجویان گرامی میرسانیم به علت تعداد ثبت نامی بیش از حد انتظار مسولین موسسه را مجاب به تامین و افتتاح سایت سوم تعمیرات موبایل در موسسه نمود و کلاس های این عزیزان همانطور که وعده داده بودیم از روز شنبه 14 اسفند ماه شروع خواهد شد و کلیه تایم های کلاسی پر میباشد.مسولین موسسه در تلاش هستن که با تامین و تجهیز کارگاه دیگر از علاقه مندانی که تماس حاصل مینمایند قبل از عید ثبت نام  ویژه خود را انجام دهند و کلاس های ثبت نامی جدید از روز 20 و 25 اسفند شروع خواهد شد.

برای مشاهده عکس های بیشتر به گالری تصاویر موجود در سایت مراجعه فرمایید

از کجا شروع کنم ؟

برای ثبت نام در دوره می توانید یکی از روشهای زیر را انتخاب کنید:

 

 

 

 

نرم افزار سالید ورکس (Solidworks)


دوره آموزشی

solidworks

مدت دوره

24 ساعت

تاریخ شروع دوره

اول هر ماه

وضعیت دوره

درحال ثبت نام

 

 


نرم افزار سالید ورکس  (SolidWorks)

یک نرم ‌افزار مهندسی طراحی به کمک رایانه (CAD-Computer Aided Design) است که بر روی ویندوز اجرا می‌شود و توسط شرکت فرانسوی داسو سیستمز ساخته شده و همچنان توسعه داده می‌شود.

سالیدورکس یک مدل ساز برای مدلسازی جامدات است که مبتنی بر پارا سالید بوده و از رویکرد پارامتری مبتنی بر ویژگی برای ساخت مدلها و مونتاژها استفاده می‌کند. پارامتر به ثابت‌های اطلاق می‌شود که مقدار آنها شکل یا هندسه مدل یا مونتاژ را تعیین می‌کند. پارامترها هم به صورت پارامترهای عددی نظیر طول خطوط یا قطر دایره بوده و هم به صورت قیدهای هندسی نظیر مماس، موازی، متقارب، هم مرکز و غیره هستند. پارامترهای عددی می‌توانند از طریق استفاده روابط با یکدیگر مرتبط بوده که امکان برآورده ساختن خواسته‌های طراحی را فراهم می‌کند. خواسته‌های طراحی به این معناست که طراح مایل است تا مدل نسبت به تغییرات و به روز آوری‌ها به چه صورت پاسخ دهد. به عنوان مثال ممکن است که شما بخواهید تا سوراخ در یک قوطی بدون توجه به ابعاد و اندازه‌های قوطی همواره در بالای آن قرار گیرد. سالیدورکس به شما اجازه می‌دهد تا سوراخ را به عنوان یک مشخصه در روی سطح تعریف نموده و بدون توجه به مشخصات قوطی که بعداً معلوم می‌گردد خواسته خود را برآورده سازید. مشخصات (Features) به عناصر اصلی سازنده قطعات اطلاق می‌شود. مشخصات اشکال و عملیاتی هستند که قطعه را به وجود می‌آوردند. مشخصات مبتنی بر شکل نظیر برآمدگی‌ها  (Bosses)، سوراخ‌ ها  (Holes)و غیره معمولاً با یک نقشه دو بعدی یا سه بعدی آغاز می‌شوند.

- بازار کار نرم افزار نرم افزار نرم افزار سالید ورکس  SolidWorks چیست؟

در حال حاضر نرم‌افزار سالید ورکس توسط 3/1 میلیون مهندس در بیش از ۱۳۰٬۰۰۰ شرکت در سراسر جهان در حال استفاده ‌است.

کاربران سالیدورکس طیف وسیعی از کاربران خصوصی تا کارخانه‌های بزرگ را در بر می‌گیرند که پوشش دهنده بخشهای اعظمی از بازار ساخت و تولید است. فروش سالیدورکس به صورت غیر مستقیم و از طریق توزیع کننده‌ها و شرکای شرکت در تمام دنیا صورت می‌گیرد. نرم‌افزارهایی که به طور مستقیم رقیب سالیدورکس هستند عبارتند از: مکانیکال دسکتاپ، سالید اج و اینونتور.

 

 

- محیط های کاری نرم افزار سالید ورکس  SolidWorksچیست؟

این نرم‌افزار دارای سه محیط به نام‌های پارت (part) اسمبلی (assembly) و دراوینگ (drawing) می‌باشد. محیط اول برای رسم قطعه بوده، در محیط دوم قطعات یک مکانیسم بر روی هم سوار شده و در محیط آخر از آنها نقشه مهندسی (معمولاً برای نسخه چاپی) تهیه می‌شود.

- ویژگی‌های نرم افزار سالیدورکس:

نرم‌افزار سالیدورکس دارای ویژگی‌های خاصی می‌باشد که آن را از سایر نرم ‌افزارهای CAD مانند کتیا، پرو/ اینجینیر، یونیگرافیکس، مکانیکال دسکتاپ واینونتور شاخص و متمایز می‌نماید:

1-  سهولت کاربری و آموزش در مقایسه با سایر نرم ‌افزارهای CAD

2- سرعت بالاتر نسبت به سایر نرم‌ افزارها

3- قابلیت ارتباط با تمامی نرم‌افزارهای ماشین کاری ( edge cam، master cam،power mill ) و نرم‌ افزارهای تحلیل   (  Ansys، Adams، Abaqus، Cosmos )

 

پایان ثبت نام برای دوره های زمستان ۱۴۰۰

 

شروع ثبت نام برای دوره های بهار و تابستان ۱۴۰۱

 

شروع دوره جدید پانزدهم و سی ام هر ماه 

 

مهلت ثبت نام :

 

تکمیل شدن ظرفیت فقط برای تعداد محدود

 

 

آموزش تعمیرات موبایل تبریز موسسه آموزشی بامداد تبریز
عکس یادگاری دوره شهریور ماه آموزش تعمیرات موبایل موسسه آموزشی بامداد تبریز

  اموزش تعمیرات موبایل در تبریز اموزشگاه موبایل بامداد تبریز

 

  با توجه به گسترش مراکز نامعتبر و غیر مجاز آموزشی ، آموزشگاه بامداد به عنوان اولین دارنده مجوز برگزاری دوره های تخصصی تعمیرات، زیر نظر سازمان فنی و حرفه ای استان آذربایجان شرقی قصد دارد در این زمینه شفاف سازی نماید.

برای مطالعه کامل در این مورد کلیک کنید(( توصیه میشود حتما بخوانید تا گرفتار افراد سودجو نگردید))

توجه اساسی: به علت مراجعه تعدادی از عزیزان که گول بازاریابان را خورده و به اشتباه در محل های غیر مجاز ثبت نام نموده اند بر خود وظیفه دیدیم که این پست رو خدمت عزیزان ارایه دهیم

عزیزان و کارآموزان گرامی به این نکته توجه نمایید که جدیداً افراد سودجویی روشی را برای جذب کارآموز پیش گرفتند که با ثبت شماره تماس ثابت برای نشان دادن اینکه کسب و کارشان اصولی و دارای مکانی ثابت می باشد اقدام به فریب کارآموز می نمایند در صورتی که فقط یک خط ثابت خریداری نموده و با دایورت خط بر روی موبایل اقدام به جذب میکنند حتما در نظر بگیرید درصورت مواجه با شماره ثابت حتما با موبایل به شماره ثابت زنگ بزنید و در صورت دایورت بودن توجه نمایید که روی گوشی کال دایورت ((call divert))نوشته میشود و این بیانگر قلابی بودن مکان آموزش می باشد. و هم چنین افرادی هستند که وابسته به جای خاصی نیستند و سمت و مقابی در هیچ موسسه ای ندارند و فقط یک بازاریاب خوش بیان می باشند و کارشان بازاریابی و جذب کارآموز و دریافت پورسانت خود می باشد و غیر از منفعت خود به چیز دیگری نمی اندیشند. دوستان گرامی موقع ثبت نام و قبل از پرداخت هرگونه وجهی از اصالت شخص و محل آموزش حتما اطلاع پیدا کنید سوال کردن حق شماست

 

مزایا موسسه ی آموزشی بامداد :

آموزشگاه مجاز زیر نظر فنی و حرفه ای ساعت و تاریخ برگزاری کلاس را تضمین می نماید.

تاریخ : کلاس ها تحت هر شرایطی در تاریخ تعیین شده شروع می گردند ، بنابراین شما می توانید با خیالی آسوده برنامه ریزی خود را انجام دهید. مخصوصا برای کارآموزان شهرستانی که برنامه ریزی دقیقی برای مدت حضورشان در استان می نمایند حیاتی می باشد. تاریخ شروع دوره در بامداد تبریز ، تاخیر برگزاری ندارد.

ساعت : از نظر تعداد ساعات برگزاری ، علاوه بر آموزش توسط مدرس، عمده زمان برگزاری کلاس به کار عملی توسط دانشجو اختصاص دارد. که باعث می گردد دانشجو با اعتماد به نفس بیشتری وارد بازار کار گردد. ضمن اینکه مطالب در صورتیکه فقط آموزش داده شوند ولی توسط دانشجو به صورت عملی اجرا نشوند ، به زودی فراموش خواهند شد.

جدیدا مشاهده گردیده برخی برگزارکنندگان دوره های آموزشی اقدام به کاهش ساعت کلاس و اصطلاحاتی مانند تایید سرفصل دوره توسط خود کارآموز! ، حذف مطالب مهم برای کاهش ساعات آموزش ، اساتید بدون کارت مربیگری و  ... می نماید. بدیهی است صرف آموزش و امضا گرفتن از کارآموزان دلیل بر فراگیری تئوری ایشان نمی باشد ضمنا  کارآموزان با توجه به تایید خودشان که مطالب ارائه گردیده است،هیچوقت فرصت برگشت و فرصت استفاده از کار عملی را نخواهند داشت.

پشتیبانی: پشتیبانی در بامداد تبریز به صورت آنلاین در تالار گفتمان ، کانال تلگرام کارآموزان ، شرکت مجدد رایگان کلاس در مبحث مورد نظر ، پشتیبانی تلفنی و ... می باشد. این پشتیبانی نامحدود زمانی می باشد یعنی محدود به زمان یک سال ، پنج سال و.... نمی باشد.

آموزشگاه یا انیستیتو؟ : آموزشگاه ، مرکزی معتبر زیر نظر قوانین وزارت کار و سازمان فنی حرفه ای کل کشور می باشد. در حالی انیستیتو شرکتی با ارائه خدمات با نظر مدیرشرکت دارد و هر لحظه این سطح کیفیت قابل تغییر می باشد.

درباره دوره :

آموزش تعمیرات موبایل در تبریز موسسه ی آموزشی بامداد ( مجهزترین مرکز تعمیرات و آموزش تعمیرات موبایل در ایران ) به صورت علمی کاربردی و100%  تضمینی  با حضور کادری مجرب ، متخصص و متعهد با بیش از 12 سال سابقه .
آموزش تعمیرات موبایل در کلیه برندها از قبیل : سامسونگ Samsung / نوکیا Nokia / سونی Sony / اریکسون Ericson / اچ تی سی HTC / موتورلا  Motorola / ال جی  LG /  اپل Apple و ....
آموزش تعمیرات موبایل با پیشرفته ترین  و مدرن ترین تجهیزات و ابزارآلات لحیم کاری و تسترهای روز جهت تست و تعویض قطعات و المانهای الکترونیکی در کلیه بردهای موبایل .

 مدت دوره :

محدود نبودن مدت زمان دوره
ساعت و روز برگزاری دوره آموزشی به صورت توافقی میباشد.( ملاک پایان دوره، یادگیری کامل دوره آموزشی میباشد)

 

کانال تلگرام موسسه ی آموزشی بامداد

https://telegram.me/bamdadtelegram


  چرا بامداد ...
- پرداخت شهریه به صورت نقد و اقساط
- معرفی کارآموز در کارگاه فنی (تعمیر بر روی گوشی مشتریان)  به مدت 3ماه پس از دوره آموزش تعمیرات موبایل
- پشتیبانی ( قطعاتی و اطلاعاتی ) به صورت دائمی ویژه کارآموزان دوره آموزش تعمیرات موبایل
- کار درکارگاه عملی و 100% تضمینی
- خوابگاه برای کارآموزان عزیز شهرستانی  جهت حضور مستمر در دوره آموزش تعمیرات موبایل
- تعمیرات کلیه قطعات توسط کارآموزان عزیز با نظارت بخش فنی  در دوره آموزش تعمیرات موبایل
- برگزاری کلاسهای آموزشی به صورت خصوصی و نیمه خصوصی و عمومی در دوره آموزش تعمیرات موبایل
- برگزاری کارگاه های آموزشی رایگان هر 3 ماه یکبار جهت بروزرسانی اطلاعاتی و فنی ویژه کارآموزان به مدت 5 سال


تیتر و مطالب اساسی دوره  :
- شناسایی کلیه  ICها و CHIPها  در انواع موبایل  
- تحلیل مدار  POWERING همراه باشماتیک انواع موبایل در طی دوره آموزش تعمیرات موبایل  
- آموزش مبانی الکترونیک ،  IC شناسی ، تست و تعویض قطعات در دوره آموزش تعمیرات موبایل
- آموزش شابلون زدن یا به اصطلاح ریبال کردن انواع چیپ به صورت صحیح با توپ قلع و خمیر قلع در طی دوره آموزش تعمیرات موبایل
- آموزش تعمیر وایرلس و بلوتوث انواع موبایل  ( WIFI , BT )
- آموزش تعمیرات دوربین موبایل
- آموزش تعمیرات اسپیکر موبایل
- آموزش تعمیرات و رفع ایراد مشکل آنتن و پرش آنتن
- آموزش رفع ایراد مشکل شارژ
- آموزش تعمیر و تعویض LED و LCD( آموزش تعمیرات موبایل )
- آموزش تعمیر و تعویض کیبورد
- آموزش تعمیر و تعویض میکروفون
- آموزش رفع مشکلات vibre
- آموزش رفع ایراد مشکل پرش صفحه نمایش
- آموزش تعمیر و تعویض جوی استیک

- رفع ایراد مشکل باطری و غیره...

- آشنایی کامل با کلیه مدارها و نحوه تست و رفع عیوب آنها همچون مدار آنتن (در TX و RX ) ، مدار sound ، مدار شارژ ، مدار کيبورد ، مدار سيم کارت ، مدار داخلي باطري ها و ...

آموزش تعمیرات موبایل در تبریز اموزشگاه بامداد

 

مغازه تعمیراتی آقای مهدی فلاح یکی از کارآموزان موسسه

اموزش تعمیرات موبایل تبریزاموزش تعمیرات موبایل تبریز

 نمونه ای از مغازه تعمیراتی کارآموزان موسسه

 

اموزش تعمیرات موبایل اموزشگاه بامداد تبریزمغازه تعمیراتی زیر مربوط به آقای جعفری در تبریز
اموزش تعمیرات موبایل در اموزشگاه بامداد تبریزمغازه تعمیراتی زیر مربوط به آقای جعفری در تبریز
اموزش تعمیرات موبایل در اموزشگاه موبایل بامداد تبریز
مغازه تعمیراتی زیر مربوط به آقای مهران آبشت و حامد آسمانی در منطقه لاله تبریز
اموزش تعمیرات موبایل در اموزشگاه موبایل بامداد تبریز
مغازه تعمیراتی زیر مربوط به آقای علی رضا عابدینی در منطقه میرداماد تبریز
اموزش تعمیرات موبایل در تبریز اموزشگاه موبایل بامداد تبریز

 

گزارش تصویری کارآموزان-محیط برگزاری دوره -نحوه دریافت گواهینامه -پروسه ثبت نام تا اخذ کارت مهارت

توصیه ما به افراد علاقه مند به ثبت نام :اگر به تصاویر موجود در سایت ما و سایر تصاویر سایت های دیگر دقت کنید و با بررسی دقیق خواهید فهمید که مرکز ما تنها مرکز رسمی و دارای مجوز و هم چنین تنها مرکزی هستیم که گزارش کاملی را از ثبت نام -طول دوره-برگزاری آزمون-دریافت گواهینامه را ارایه میدهیم-شما کار آموز گرامی با صرف چند دقیقه وقت و جستجوی اینترنتی به یقین خواهید رسید تفاوت ما با دیگران را

دوره خصوصی بهمن ماه اموزش تعمیرات موبایل بامداد تبریز
دوره خصوصی بهمن ماه اموزش تعمیرات موبایل بامداد تبریز
اموزش تعمیرات موبایل تبریز اموزشگاه بامداد
عکس یادگاری پایان دوره آموزش تعمیرات موبایل موسسه آموزشی بامداد-لازم به توضیح است که آزمون پایان دوره برای دریافت کارت مهارت این عزیزان روز 25 بهمن ماه ساعت 8:30 صبح در مرکز آزمون آنلاین سازمان آموزش فنی و حرفه ای استان آذربایجان شرقی به ادرس سه راهی قره ملک می باشد که در زیر نمونه ای از تصاویر کارت ورود به جلسه این عزیزان در زیر قابل مشاهده می باشد. مقایسه و باقی مطالب بر عهده شما بازدید کننده گرامی می باشد که دریابید موسسه ی ما در شمال غرب تنهاترین و مطمن ترین مکان برای آموزش می باشد.
همشهریان و علاقه مندان به یادگیری تعمیرات موبایل مراقب افراد سودجو و فرصت طلب باشید
حتما قبل ثبت نام در هر آموزشگاهی از سازمان آموزش فنی و حرفه ای استعلام صحت آموزشگاه را بگیرید
گول عکس های قلابی سایت ها را نخورید در مورد عکس ها دقت نمایید خیلی از عکس ها قلابی و کپی برداری از سایت های مختلف می باشد با کمی دقت در کیفیت عکسها و فضاهای مختلف کارگاهی برخی سایت ها متوجه خواهید شد که عکس ها کپی برداری بیش نبوده
ما هر عکسی را که در سایتمان منتشر میکنیم انحصار خودمان بوده و در قسمتی از عکس یا کارگاه و یا نام موسسه بامداد حتما به چشم میخورد
اکیدا توصیه مینماییم در موقع ثبت نام دقت نماییداموزش تعمیرات موبایل اموزشگاه بامداد تبریز
اموزش تخصصی تعمیرات موبایل تبریز
عکس یادگاری پایان دوره آموزشی نیمه خصوصی تعمیرات موبایل موسسه ی آموزشی بامداد اسفند ماه 95

اموزش تعمیر موبایل تبریز

اموزش تعمیرات موبایل تبریز
اموزش تعمیرات موبایل تبریز
گزارش تصویری برگذاری همایش هفته مهندسی دانشگاه شهید مدنی آذربایجان

از همه ی مسولین و دانشجویان دانشگاه تشکر ویژه میکنیم . سه روز عالی با ثبت نام های عالی و ویژه و همچنین به اطلاع کلیه دانشجویان گرامی میرسانیم به علت تعداد ثبت نامی بیش از حد انتظار مسولین موسسه را مجاب به تامین و افتتاح سایت سوم تعمیرات موبایل در موسسه نمود و کلاس های این عزیزان همانطور که وعده داده بودیم از روز شنبه 14 اسفند ماه شروع خواهد شد و کلیه تایم های کلاسی پر میباشد.مسولین موسسه در تلاش هستن که با تامین و تجهیز کارگاه دیگر از علاقه مندانی که تماس حاصل مینمایند قبل از عید ثبت نام  ویژه خود را انجام دهند و کلاس های ثبت نامی جدید از روز 20 و 25 اسفند شروع خواهد شد.

برای مشاهده عکس های بیشتر به گالری تصاویر موجود در سایت مراجعه فرمایید

از کجا شروع کنم ؟

برای ثبت نام در دوره می توانید یکی از روشهای زیر را انتخاب کنید:

 

 

 

اعتبارسنجی

 

 

 

 


 نظرات و سوالات

لطفا نظرات خود را در پایین برای ما ارسال نمایید

نظرات ؛پیشنهادات ، انتقادات شما عزیزان باعث پیشرفت ما و ارایه بهتر خدمات به شما سروران گرامی می باشد.

از همه عزیزان که ما را یاری میکنن برای خدمت رسانی بهتر و پیشرفت موسسه نهایت تشکر و قدردانی را می نماییم.

 

 • محمدی
  پنجشنبه, 16 دی 1395 ساعت 15:35

  شما فقط تو کار تعمیرات موبایل هستین یا دوره های دیگه تعمیراتی رو هم دارین؟

   
 • مدیریت
  سه شنبه, 14 دی 1395 ساعت 12:00

  از همه تشکر میکنیم. شهریه ها و نحوه ثبت نام. نحوه اعتبار سنجی. گزارش تصویری همه در سایت موجوود می باشد.با صرف کمی وقت و جستجو به صحت محتوی سایت ها پی خواهید برد. دوستان و علاقه مندان خواهشند دقت نمایید تا گیر سودجویان این عرصه نیفتید. مشاورین ما اماده مشاوره هرگونه مشاوره رایگان اموزشی می باشند.

   
 • کریمی
  سه شنبه, 07 دی 1395 ساعت 18:20

  بامداد و فقط بامداد تو آموزش تعمیرات تنها مرکز تو شمالغرب هستش.دوستان تو انتخاب اموزشگاه تعمیرات تخصصی بامداد شکی نکنیند .بامداد جرف نداره دوره هاش ؛ اساتیدش ؛ مدیریت ؛ کارکنانش از همه مهتمر دارای مجوز فعالیته از سازمان اموزش فنی و حرفه ای کشور هست دارای سایت رسمی و ادرس رسمی هست مثل بعضی ها از این خونه به اون خونه و ادرس جعلی نیستن.بازم حق انتخاب دارین بچه ها ولی هر جایی میرید فقط دقت کنید تحقیق کنید بعد پول بدید پولتونو هدر ندید همین چون من قبل بامداد هم پولم هدر رفت هم وقتم گیر یه عده ادم سودجو افتادم که فقط پول گرفتن و هیچ خدماتی ندیدم البته گله ای از کسی ندارم خودم بدون تحقیق و پرس و جو رفتم همین

   
 • فتحی
  دوشنبه, 06 دی 1395 ساعت 11:27

  من یک آموزشگاه رفتم اولش حرف های قشنگی میزدن ولی نه مجوز فعالیت داشتن نه چیزی-فقط بلد بودن پول بگیرن بچه ها واقعا خیلی دقت کنید طبل تو خالی نباشن تحقیق کنید بعدش ثبت نام کنید. بامداد واقعا از هر لحاظ استاندارده.از مدیران و مسولین بامداد تشکر میکنم.

   
 • عباسی
  یک شنبه, 05 دی 1395 ساعت 18:16

  با سلام

  بله من تو کلاس های تخصصی بامداد شرکت کردم الان تو ولی عصر تو یه مغازه تعمیراتی کار میکنم

   
 • زمانی
    شنبه, 04 دی 1395 ساعت 17:39

  یه سوال داشتم از اونایی که تو کلاسهای موسسه ی بامداد شرکت کردن .آیا کسی هست الان بعد اتمام دوره ها مغازه باز کرده باشه ؟ یا جایی مشغول فعالیت باشه ؟

نرم افزار کتیا (CATIA)


دوره آموزشی

CATIA

مدت دوره

24 ساعت

تاریخ شروع دوره

اول هر ماه

وضعیت دوره

درحال ثبت نام

 

نرم افزار کتیا  (CATIA)

CATIA یک نرم ‌افزار طراحی به کمک رایانه (CAD-Computer Aided Design)، مهندسی به کمک رایانه (CAE-Compute Aided Engineer) و ساخت به کمک رایانه (CAD-Computer Aided Manufacturing ) است که توسط شرکت داسو سیستمز تولید شده ‌است. این نرم افزار در قسمت CAD و CAM قدرت بسیار قوی   می باشد و در قسمت CAE نیز نقاط ضعف خود که در تحلیل غیرخطی می باشد، با نرم افزار آباکوس پوشش داده است. این نرم افزار جزء نرم افزار های CAD/CAE/CAM محسوب می شود که رقابت نزدیکی با نرم افزار مانند پرو/ اینجینیر و اِن ایکس دارد.

- بازار کار نرم افزار کتیا  CATIAچیست؟

در حال حاضر بیشتر کارخانه  ها و کارگاهای کوچک و بزرگ در ایران و جهان، به دلیل دارار بودن هر سه مرحله طراحی، تحلیل و ساخت مدل موردنظر، از این نرم افزار استفاده می کنند. یادگیری کامل این نرم افزار باعث می شود کاربر هر نوع ایده و طرحی که دارد بوسیله این نرم افزار طراحی، تحلیل و ساخت کند.

- محیط های کاری نرم افزار  CATIAچیست؟

محیط‌های مدل سازی: این قسمت که در زیر مجموعه ماژول Mechanical Design قرار دارد برای مدل کردن قطعات توپر     (Solid) و مجموعه مونتاژی و طراحی قالب و طراحی مدل‌های ورقکاری (Sheetmetal)، نقشه کشی صنعتی، تلرانس گذاری استفاده می‌شود.

مدل سازی سطوح: این قسمت علاوه بر ساخت سطوح پیچیده قابلیت انجام مدلسازی روی ابر نقاط و فایلهای حاصل از اسکن سه بعدی را نیز دارا است.

محیط ماشینکاری: پس از ساخت مدل به کمک قابلیتهای محیط ماشینکاری براحتی می‌توان عملیات ماشینکاری مورد نیاز برای تهیه قطعه مدل شده از روی قطعه خام را تعریف کرده و هر مرحله از ماشینکاری را بصورت متحرک (انیمیشن) مشاهده کنید.  محیط تحلیل المان محدود: به کمک قابلیتهای این محیط می‌توانید قطعات و مدلهای مونتاژی ساخته شده در این نرم‌افزار را تحلیل کرده و مواردی مانند تغییرشکل، توزیع تنش و ... را در آنها بدست آورد.

طراحی و تحلیل مکانیزم ها: به کمک این قابلیت از نرم‌افزار Catia می‌توانید پس از تعریف اتصالات بین اجزای مختلف مکانیزم حرکت مکانیزم را مشاهده کرده و آنرا تحلیل کنید.

ویژگی‌های نرم افزار کتیا:

 1. رابط گرافیکی ­قوی در نورپردازی در هرلحظه و به­طورپیوسته و دوران نقشه بدون ­دوران نوشته‌های آن.

 2. هوشمندی در به‌کارگیری دستورات بعد از اجرای هر دستور، دستورات زیر مجموعه آن فعال می‌شود.

 3. مراحل ایجاد ترسیم به شکل نمودار درختی قابل مشاهده و به هر مرحله می‌توان مراجعه کرد و تغییرات مورد نظر را به آن بخش اعمال نمود.

 4. نرم‌افزار کتیا توانایی ترسیم و تحلیل در اکثر گرایش‌های فنی مانند: مکانیک، عمران، تأسیسات، برق صنعتی، الکترونیک، و... را دارد.

 5. ویژگی ساخت مدل‌های مرکب از سطوح و حجم‌ها

 6. ویژگی به­شکل مجموعه­بودن (مجموعه‌ای­از توانایی‌ها)

 7. نگهداری تاریخچه تغییرات ایجاد شده بر روی مدل

 8. امکان تعریف ابعاد وابسته

 9. مشاهده به هنگام تغییرات

 10. محیط راحت و کارا

محیط گرافیکی قوی و کاربرپسند است و طراحی‌ها به خوبی به نمایش گذاشته شده‌اند.

ورود کاربران

برای ورود نام کاربری و رمز عبور را وارد نمایید

اشتراک گذاری شبکه های اجتماعی

بامداد رو منتشر کنید

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

فرم تماس

هدف ما ارائه بهترین خدمات به شما می باشد . مشتاقانه منتظر نظرات و انتقادات شما هستیم .

نمادها

به زودی بروزرسانی میگردد ......

گالری تصاویر