اعتبار سنجی

اعتبار سنجی

شیوه نامه اعتبار سنجی و رتبه بندی آموزشگاه های فنی و حرفه ای آزاد

 

اعتبار سنجی چیست؟

 با توجه به گسترش مراکز نامعتبر و غیر مجاز آموزشی ، آموزشگاه بامداد به عنوان اولین دارنده مجوز برگزاری دوره های تخصصی تعمیرات، زیر نظر سازمان فنی و حرفه ای استان آذربایجان شرقی قصد دارد در این زمینه شفاف سازی نماید.

مزایا :

آموزشگاه مجاز زیر نظر فنی و حرفه ای ساعت و تاریخ برگزاری کلاس را تضمین می نماید.

تاریخ : کلاس ها تحت هر شرایطی در تاریخ تعیین شده شروع می گردند ، بنابراین شما می توانید با خیالی آسوده برنامه ریزی خود را انجام دهید. مخصوصا برای کارآموزان شهرستانی که برنامه ریزی دقیقی برای مدت حضورشان در استان می نمایند حیاتی می باشد. تاریخ شروع دوره در بامداد تبریز ، تاخیر برگزاری ندارد.

ساعت : از نظر تعداد ساعات برگزاری ، علاوه بر آموزش توسط مدرس، عمده زمان برگزاری کلاس به کار عملی توسط دانشجو اختصاص دارد. که باعث می گردد دانشجو با اعتماد به نفس بیشتری وارد بازار کار گردد. ضمن اینکه مطالب در صورتیکه فقط آموزش داده شوند ولی توسط دانشجو به صورت عملی اجرا نشوند ، به زودی فراموش خواهند شد.

جدیدا مشاهده گردیده برخی برگزارکنندگان دوره های آموزشی اقدام به کاهش ساعت کلاس و اصطلاحاتی مانند تایید سرفصل دوره توسط خود کارآموز! ، حذف مطالب مهم برای کاهش ساعات آموزش ، اساتید بدون کارت مربیگری و  ... می نماید. بدیهی است صرف آموزش و امضا گرفتن از کارآموزان دلیل بر فراگیری تئوری ایشان نمی باشد ضمنا  کارآموزان با توجه به تایید خودشان که مطالب ارائه گردیده است،هیچوقت فرصت برگشت و فرصت استفاده از کار عملی را نخواهند داشت.

پشتیبانی: پشتیبانی در بامداد تبریز به صورت آنلاین در تالار گفتمان ، کانال تلگرام کارآموزان ، شرکت مجدد رایگان کلاس در مبحث مورد نظر ، پشتیبانی تلفنی و ... می باشد. این پشتیبانی نامحدود زمانی می باشد یعنی محدود به زمان یک سال ، پنج سال و.... نمی باشد.

آموزشگاه یا انیستیتو؟ : آموزشگاه ، مرکزی معتبر زیر نظر قوانین وزارت کار و سازمان فنی حرفه ای کل کشور می باشد. در حالی انیستیتو شرکتی با ارائه خدمات با نظر مدیرشرکت دارد و هر لحظه این سطح کیفیت قابل تغییر می باشد.

 

 

 

این یک اگهی تبلیغاتی نیست ولی با توجه به اینکه بنده در حوزه آموزش نزدیک به ده سال هست فعالیت میکنم برخود وظیفه دیدم چند نکته ای را درمورد دوره های آموزشی بخصوص دوره اموزشی تعمیرات موبایل در شهر تبریز یادآور شما عزیزان و کارآموزانی که قصد دارید این دوره را گذرانده و وارد این حرفه شوید
دوستان همشهری و عزیزانی که از صدها کیلومتر دورتر عزم خود را جزم نموده اید که در شهر تبریز و شهر اولین ها دوره آموزشی تعمیرات تلفن همراه یا همان تعمیرات موبایل را بگذرانید (( در هر اموزشگاهی که میخواهید ثبت نام کنید )) توجه شما را به چند نکته مهم و اساسی جلب میکنم که قبل و هنگام ثبت نام به این موارد توجه اساسی نموده تا خدای ناکرده وقت و انرژی و پول خود را بیهوده صرف نکرده باشید


1- حتما از مجاز بودن محل برای برگزاری دوره اطمینان حاصل نمایید -رویت مجوز فعالیت توجه به ((نام اموزشگاه -دوره هایی که اموزشگاه مجوز فعالیت در ان را دارد-نام مدیر و موسس اموزشگاه ))


2-مراجعه به پورتال فنی وحرفه ای به ادرس portaltvto.com مراجعه کرده و در صفحه اصلی پورتال و در قسمت پایین روی نقشه ایران (سامانه اطلاعات استان ها) کلیک کرده و سپس روی استان اذربایجان شرقی و از منوهای سمت راست کلیک بر روی موسسات اموزشگاه ازاد جستجوی نام اموزشگاه پس از جستجو در صورت مجوزدار بودن اموزشگاه و پیداکردن اموزشگاه کلیک بر روی جزییات

لینک مستقیم برای جستجوی آموزشگاه های استان

3

-تطابق ادرس و تلفن و وب سایت موجود در وب سایت فنی حرفه ای با ان مکان مورد نظر برای ثبت نام


4-هنگام مراجعه به وب سایت اموزشگاه مورد نظر به این موارد دقت نمایید که در صفحه اصلی وب سایت وجود داشته باشد-- ادرس همراه شماره تلفن--اگر دارای پرداخت آنلاین می باشد حتما از وجود enamad نماد صحت وب سایت برای پرداخت مطمن شوید و بعد از ان اقدام به واریز وجه نمایید--


5-رویت محل کارگاه -تجهیزات-سوال نحوه ی برگزاری و همچنین نحوه ی ازمون و دریافت کارت مهارت (این موارد حق طبیعی شماست)


6-در مورد تضمینی بودن دوره که خیلی از اموزشگاه ها در مورد ان در تبلیغات خود استفاده میکنند ذکر این مورد رو لازم دونستم که بگم در امر اموزش در هیچ جای دنیا بنده که تحصیلات دکتری برق دارم ندیده و نشنیده ام که بتوان به کسی تضمین یادگیری صد در صد را داد .دوستان عزیز یادگیری بخصوص اموزش دوره هایی که مستلزم وجود علاقه و پشتکار فرد را دارد تضمین دادن یک امر واهی می باشد و غلط هست که بگوییم تضمین یادگیری شما را میکنیم ولی میتوان به کارآموز تضمین داد که ما برای شما بهترین مدرس . بهترین تجهیزات و کاملترین دوره را برگذار میکنیم جالب هست یه خاطره کوچک از کلاس های اموزشی موسسه ی خودمون براتون بگم در یک دوره ی 4 نفره استاد یک نفر -تجهیزات یکی زمان برای همه یکی ولی   در پایان دوره در ازمون سه نفر نمره بالای 80 و یک نفر نمره 57 گرفت هر چهار نفر قبول شدن ولی مشکل کار کجا بوده-مشکل اینجاست که یادگیری در هر فرد متفاوت میباشد و هم چنین هر فردی در زمینه ای استعداد دارد پس با این موارد تضمین پایان کار امری غلط ولی تضمین برگزاری دوره ای عالی در تمام جهات امری درست و منطقی می باشد.


7-و در پایان بررسی یک مورد هم خالی از لطف نخواد بود که شما عزیزان چند دقیقه وقت صرف نموده تا سابقه ی اموزشگاه را در زمینه دوره ای که میخواهید ثبت نام کنید بدست اورید- به پورتال فنی وحرفه ای به ادرس portaltvto.com مراجعه کرده و در صفحه اصلی پورتال و در قسمت پایین روی نقشه ایران (سامانه اطلاعات استان ها) کلیک کرده و سپس روی استان اذربایجان شرقی و از منوهای سمت راست کلیک بر روی موسسات اموزشگاه ازاد جستجوی نام اموزشگاه پس از جستجو در صورت مجوزدار بودن اموزشگاه و پیداکردن اموزشگاه کلیک بر روی جزییات در سمت چپ سپس پیدا کردن دوره مورد نظر از لیست دوره های مجاز به برگزاری آن موسسه و کلیک دوباره بر روی جزییات در سمت چپ دوره مورد نظر و در نهایت سابقه ان اموزشگاه در ان دوره برای شما مشخص خواهد شد که چند نفر و چند دوره اموزشگاه دوره ی مورد نظر شمارا برگذار نموده استبا ارزوی بهترین ها


در پایان یاداوری مینماییم که موسسه ی ما یعنی موسسه ی اموزشی بامداد نه صرف ثبت نام بلکه بعنوان مشاوره در زمینه ثبت نام و دوره های اموزشی در خدمت عزیزان و کارآموزان گرامی می باشد تا در نهایت شما عزیزان بهترین مکان - بهترین امکانات و بهترین دوره های اموزشی را یافته و ثبت نام نمایید. 

راه های ارتباطی با ما


bamdadtelegram@


04133379533

 

09146347177


www.baamdaad.ir

 

 

روشهای اعتبار سنجی

 

 

الف:جستجو در سایت

جستجوی دستی در سایت سازمان فنی و حرفه ای کشور

 

نمونه جستجو بامداد:

بریای نمایش کلیک کنید

 

 

 

ب: تماس با سازمان فنی و حرفه ای

 

 موسسات آموزش آزاد

04132881105        04132859233              04132859271

ورود کاربران

برای ورود نام کاربری و رمز عبور را وارد نمایید

اشتراک گذاری شبکه های اجتماعی

بامداد رو منتشر کنید

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

فرم تماس

هدف ما ارائه بهترین خدمات به شما می باشد . مشتاقانه منتظر نظرات و انتقادات شما هستیم .

نمادها

به زودی بروزرسانی میگردد ......

گالری تصاویر